About Us

PSA Finans ile hayalinizdeki Peugeot, Citroën, DS Automobiles ya da Opel marka araca sahip olmak çok daha kolay !


PSA Finans, bütçenize en uygun şekilde oluşturulmuş kişiye özel finansman çözümleri ve avantajlı kampanyaları ile yeni bir Peugeot, Citroën, DS Automobiles ya da Opel marka araç alımınızda yanınızda !

Kredi başvurunuzu online kredi başvurusu adımından veya Peugeot, Citroën, DS Automobiles ya da Opel yetkili satıcılarında yapabilirsiniz. Üstelik Peugeot, Citroën, DS Automobiles ya da Opel yetkili satıcılarında satılan 2.el araçların alımında dahi PSA Finans kredi çözüm ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Kredi başvurunuz dakikalar içerisinde değerlendirilir ve tüm kredi işlemleriniz siz yetkili satıcıdan çıkmadan tamamlanmış olur. Bu işlem için yalnızca kimlik ve adres belgeniz yeterli olacaktır. Size sadece gerekli imzaları atıp, yeni aracınız ile beraber yetkili satıcıdan ayrılmak kalır.

Avantajlarımız:


Hayallerinizdeki 0 km Peugeot, Citroën, DS Automobiles ya da Opel marka araca en kısa sürede kavuşmanıza destek olur.

Tüm Peugeot, Citroën, DS Automobiles ya da Opel Yetkili Satıcılarında PSA Finans kredi çözümlerine ulaşabilir ya da web sitemizden online kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Online kredi başvurusu için tıklayınız .

Hızlı onay süreci ile sadece dakikalar içinde kredi başvurunuza dönüş alma imkanı sunar.

Ticari müşterilerin binek araç edinimi için kullanılacak taşıt kredilerindeli maksimum kredilendirme oranında; Araç bedeli 400.000 TL ve altında olan araçlar için araç bedelinin azami %70’ine kadar ve azami 48 ay vade ile, araç bedeli 400.001 TL - 800.000 TL arasındaki araçlar için araç bedelinin azami %50’sine kadar ve azami 36 ay vade ile, araç bedeli 800.001 TL – 1.200.000 TL arasındaki araçlar için araç bedelinin azami %30’una kadar ve azami 24 ay ile, araç bedeli 1.200.001 TL ile 2.000.000 TL olan araçlar için araç bedelinin azami %20’sine kadar ve azami 12 ay vade ile kredi kullanılabilir. Araç bedeli 2.000.000 TL’nin üzerinde olan araçlar için kredi kullandırılamamaktadır.

Bütçenize uygun ödeme planı alternatifleri sunar.

Kredinize sigorta ürünleri ekleyerek faiz oranını düşürme imkanı sunar.

Ödeme tarihini seçebilme imkanı sağlar

PSA Finans kredi ürünlerimiz :


Standart Kredi

Eşit ödemeli kredi ürünü olan standart kredi ile belirlediğiniz vadelerde eşit taksit tutarları ile geri ödemelerinizi yapabilirsiniz. Sabit ve eşit ödemeler ile bütçe kontrolünüzü sağlayabilirsiniz.

Ara Ödemeli Kredi

Ödeme planınızı tercih ettiğiniz dönemlerde, eşit taksit tutarlarınıza ilave olarak ara ödemeler yapacak şekilde şekillendirebilirsiniz. Bu sayede diğer aylar için taksit tutarlarını düşürebilir, ödeme planınızı gelirinize göre oluşturabilirsiniz. Ara ödeme tutarları toplamı, kredi toplam tutarının %30’unu geçmeyecek şekilde belirlenir.

Balon Ödemeli Kredi

Ödeme planınızdaki son taksidin, kredi tutarının belirli bir yüzdesi değerine göre uyarlanmış bir taşıt kredisi ürünüdür. Kredinizin büyük bölümünü aylık küçük taksitler halinde ödemenize imkan sağlar. Balon ödeme tutarı, toplam kredi tutarının %30’unu geçmeyecek şekilde belirlenir.

Esnek Ödemeli Kredi

Kredi geri ödemelerinizi tamamen gelirinize göre ayarlayabilirsiniz. Geliriniz mevsimsel olarak değişkenlik gösteriyorsa esnek ödemeli kredi tam size göre. Ödeme planınızı gelirinizin arttığı aylarda daha yüksek tutarlı taksitler ile, gelirinizin azaldığı aylarda daha düşük turarlı taksitler ile şekillendirebilirsiniz.

Ödemesiz Dönemli Kredi

Taksit ödemenizi erteleyerek, belirli bir dönem sonrası başlamasına olanak sağlayan bir taşıt kredisi ürünüdür. Ödemesiz dönem en fazla 3 ay olabilir.


" Kredi hizmeti tüm Peugeot, Citroën, DS Automobiles ve Opel Yetkili Satıcılarında verilmektedir. PSA FİNANS platformu ve/veya BPF Pazarlama ve Acentelik Hizmetleri A.Ş. kredi sağlayıcı bir kuruluş veya bir sigorta şirketi, bir sigorta aracısı (sigorta acentesi veya brokeri) ya da bir sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı değildir. PSA FİNANS platformunda gerçek kişiler için teklif ve seçeneklerine erişim sağlanan finansal çözümler anlaşmalı finans kuruluşu olan T. Garanti Bankası A.Ş. , Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ve Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. tarafından; tüzel kişiler için TEB Finansman A.Ş. ve T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından, PSA Kasko ürünü anlaşmalı kuruluşlar olan Aksigorta A.Ş., Eureko Sigorta A.Ş ve Axa Sigorta A.Ş tarafından; Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü anlaşmalı kuruluş olan BNP Paribas Cardif Hayat Sigorta A.Ş. tarafından, Kredi Ödeme Güvencesi ve Kredi Hayat Sigortası ürünleri anlaşmalı kuruluş olan Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından, Kredi Ödeme Güvencesi Sigortası ve Kapsamlı Kredili Hayat Grup Hayat Sigortası ürünleri anlaşmalı kuruluş olan Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş tarafından, Araç Değer Koruma Sigortası ürünü anlaşmalı kuruluş olan BNP Paribas Cardif Sigorta A.Ş. tarafından; PSA Araç Kiralama ürünü ise anlaşmalı kuruluşlar olan LeasePlan Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.ve ALD Automotive Turizm Ticaret A.Ş. tarafından sağlanmaktadır."