PSA Finans ile Peugeot, Citroën, Opel, DS ya da Spoticar araç alımınızda kullanılmak üzere kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.


Hayalinizdeki araca ulaşmak için hemen şimdi online olarak taşıt kredisi başvurusunda bulunabilir ve sadece iki adımda başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru sonucunda oluşan ön başvuru/onay kodunuz 30 gün boyunca geçerli olup, bu süre içinde seçmiş olduğunuz yetkili satıcıyı bu kodla ziyaret ederek kredi başvurunuzu en kısa sürede tamamlayabilirsiniz.


Online kredi başvurusu yapmak için tıklayınız.


" Kredi hizmeti tüm Peugeot, Citroën, DS Automobiles ve Opel Yetkili Satıcılarında verilmektedir. PSA FİNANS platformu ve/veya BPF Pazarlama ve Acentelik Hizmetleri A.Ş. kredi sağlayıcı bir kuruluş veya bir sigorta şirketi, bir sigorta aracısı (sigorta acentesi veya brokeri) ya da bir sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı değildir. PSA FİNANS platformunda teklif ve seçeneklerine erişim sağlanan finansal çözümler anlaşmalı finans kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş. tarafından; PSA Kasko ürünü anlaşmalı kuruluşlar olan Aksigorta A.Ş. , Groupama Sigorta A.Ş., Eureko Sigorta A.Ş. ve Axa Sigorta A.Ş. tarafından; Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü anlaşmalı kuruluş olan BNP Paribas Cardif Hayat Sigorta A.Ş. tarafından, Araç Değer Koruma Sigortası ürünü anlaşmalı kuruluş olan BNP Paribas Cardif Sigorta A.Ş. tarafından; PSA Araç Kiralama ürünü ise anlaşmalı kuruluşlar olan LeasePlan Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.ve ALD Automotive Turizm Ticaret A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. "