MARKA KASKO :


Türkiye’nin neresinde olursanız olun, PSA Finans ürün portföyünde yer alan Marka Kasko ürünleri (Peugeot marka araçlar için P KASKO, Citroën marka araçlar için C KASKO) ile yola güvenle çıkarsınız !

Marka Kasko ürünü, her türlü hasarda, aracınızı ilgili markanın yetkili servisine yönlendirerek uzman kadrosuyla hızlı bir onarım sunmaktadır.

Hasar ödemelerinde Marka Kasko güvencesi ve taksitli ödeme seçenekleriyle avantajlı bir hizmet sunulur. Yetkili servis ve orijinal yedek parça garantisi ile aracınızın ikinci el değeri de korunur.

Üstelik PSA Finans’tan hem Kredi ürünü hem de Marka Kasko alarak, kasko tutarınızı kredi vadeniz kadar taksitlendirebilirsiniz.

PSA Finans’ın Marka Kasko ürünü Aksigorta A.Ş. ile Groupama Sigorta A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

KREDİ KORUMA HAYAT SİGORTASI :


PSA Finans, hayattaki beklenmedik durumlara karşı şirket ortaklarını güvence altına alma ve araç satın alırken gönül rahatlığı ile kredi kullanma kolaylığı sunar.

Sigorta kapsamında, şirket ortakları (4 kişiye kadar) vefat, tam ve daimi maluliyet (sakatlık) veya tehlikeli hastalıklar gibi beklenmedik durumlarda oluşabilecek maddi sıkıntılara karşı güvence altına alınır.

Risk oluşması halinde, şirketinizin kredi geri ödemeleri kredi vadesi boyunca garanti altına alınırken, kalan kredi borç tutarı veya kredi taksitleri belirlenmiş olan süre ve tutar limitleri dahilinde ödenir.

ARAÇ DEĞER KORUMA SİGORTASI :


Araç Değer Koruma Sigortası, aracınızın çalınması ya da pert olması durumunda (ürününüzün özelliğine göre), sigorta bedeli olarak belirtilen tutarı size geri ödeyen, böylelikle aracınızın fatura bedeli üzerinden sigorta poliçenizin teminatlarına göre finansal kaybınızı karşılayan sigorta ürünüdür.

Araç Değer Koruma Sigortası aracın çalınma ya da pert olma risklerine karşı koruyacak, kötü bir sürpriz ile karşılaştığınızda dilerseniz yeni bir araç satın almanız için destek olacaktır. (Tamir masrafı, araç rayiç bedelinin belli bir oran üzerinde olduğu hallerde sabit ya da teminatınıza göre size ödeme yapar).

Mevcut kasko poliçesi ilk yıl aracın fatura bedelini öder, Araç Değer Koruma Sigortası ise aracın ilk yılını doldurmasından itibaren geçerli olmaya başlar. (Sıfır kilometre araçlar için)

PSA Finans’ın Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü BNP Paribas Cardif Hayat Sigorta A.Ş. tarafından, Araç Değer Koruma Sigortası ürünü BNP Paribas Cardif Sigorta A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.