About Us

PSA Finans ile hayalinizdeki Peugeot, Citroën ya da DS marka araca sahip olmak çok daha kolay !


PSA Finans, bütçenize en uygun şekilde oluşturulmuş kişiye özel finansman seçenekleri ve avantajlı kampanyaları ile yeni bir Peugeot, Citroën ya da DS marka araç alımınızda yanınızda !

PSA Finans kredi başvurunuzu online kredi başvurusu adımından ya da Peugeot, Citroën ya da DS yetkili satıcılarında yapabilirsiniz. Üstelik Peugeot, Citroën ya da DS bayilerince satılan 2.el araçların alımında dahi PSA Finans kredisi ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Kredi başvurunuz dakikalar içerisinde değerlendirilir ve tüm kredi işlemleriniz siz bayiden çıkmadan tamamlanmış olur. Bu işlem için yalnızca kimlik ve adres belgeniz yeterli olacaktır. Size sadece gerekli imzaları atıp, yeni aracınız ile beraber Yetkili Satıcı’dan ayrılmak kalır.

Avantajlarımız:


Hayallerinizdeki 0 km Peugeot, Citroën ya da DS marka araca veya Peugeot, Citroën ya da DS bayilerince satılmakta olan 2. el aracınıza en kısa sürede kavuşmanıza destek olur.

Tüm Peugeot, Citroën ya da DS Yetkili Satıcılarından PSA Finans kredi hizmeti alabilir ya da web sitemizden online kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Online kredi başvurusu için tıklayınız .

Hızlı onay süreci ile sadece dakikalar içinde kredi başvurunuza dönüş alma imkanı sunar.

Kredinizi 60 aya kadar varan vadelerde alabilme fırsatı sağlar.

Bireysel müşterilerin binek araç edinimi için kullanılacak taşıt kredilerindeki maksimum kredilendirme oranında; 120.000TL’ye kadar %70, 120.000TL’nin üzerinde kalan kısım için %50 kredilendirme imkanı sunar.

Bütçenize uygun ödeme planı alternatifleri sunar.

Kredinize sigorta ürünleri ekleyerek faiz oranını düşürme imkanı sunar.

Ödeme tarihini seçebilme imkanı sağlar

PSA Finans kredi ürünlerimiz :


Standart Kredi

Standart Kredi ile hayalinizdeki Peugeot, Citroën ya da DS marka araca sahip olmak çok kolay. Eşit ödemeli kredi ürünü olan standart kredi ile belirlediğiniz vadelerde eşit taksit tutarları ile geri ödemelerinizi yapabilirsiniz. Sabit ve eşit ödemeler ile bütçe kontrolünüzü sağlayabilirsiniz.

Ara Ödemeli Kredi

Ödeme planınızı tercih ettiğiniz dönemlerde, eşit taksit tutarlarınıza ilave olarak ara ödemeler yapacak şekilde şekillendirebilirsiniz. Bu sayede diğer aylar için taksit tutarlarını düşürebilir, ödeme planınızı gelirinize göre oluşturabilirsiniz. Ara ödeme tutarları toplamı, kredi toplam tutarının %30’unu geçmeyecek şekilde belirlenir.

Balon Ödemeli Kredi

Ödeme planınızdaki son taksidin, kredi tutarının belirli bir yüzdesi değerine göre uyarlanmış bir taşıt kredisi ürünüdür. PSA Finans tarafından belirlenen kriterlere uyan müşterilere özel bir ürün olan balon ödemeli kredi, kredinizin büyük bölümünü aylık küçük taksitler halinde ödemenize imkan sağlar. Balon ödeme tutarı, toplam kredi tutarının %30’unu geçmeyecek şekilde belirlenir.

Esnek Ödemeli Kredi

Kredi geri ödemelerinizi tamamen gelirinize göre ayarlayabilirsiniz. Geliriniz mevsimsel olarak değişkenlik gösteriyorsa esnek ödemeli kredi tam size göre. PSA Finans tarafından belirlenen kriterlere uyan müşterilere özel; ödeme planınızı gelirinizin arttığı aylarda daha yüksek tutarlı taksitler ile, gelirinizin azaldığı aylarda daha düşük turarlı taksitler ile şekillendirebilirsiniz.

Ödemesiz Dönemli Kredi

Taksit ödemenizi erteleyerek, belirli bir dönem sonrası başlamasına olanak sağlayan bir taşıt kredisi ürünüdür. Ödemesiz dönem en fazla 3 ay olabilir.


Kredi hizmeti tüm Peugeot, Citroën ya da DS Yetkili Satıcılarında verilmektedir. PSA Finans’ın finansal çözümleri TEB Finansman A.Ş. tarafından sunulmaktadır.