Hakkımızda


2006 yılında kurulan PSA Finans, Groupe PSA bünyesinde yer alan Peugeot, Citroën ve DS marka araçların finansmanını sağlayan hizmet kuruluşudur. PSA Finans, müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. PSA Finans hizmeti tüm Peugeot, Citroën ve DS yetkili satıcılarında verilmektedir.

Groupe PSA’nın değerleri ve yüksek kalite anlayışıyla hizmet veren PSA Finans'ta, bütçenize ve araç kullanımınıza göre kişiye özel finansman seçenekleri ile yeni ya da ikinci el bir araç sahibi olabilirsiniz.

Kolay ve hızlı süreci ile uçtan uca bayide kredi başvurusu ve kredi kullandırımı deneyimi sunan PSA Finans sayesinde, siz sadece hangi Peugeot, Citroën ya da DS marka araca sahip olmak istediğinize karar verin, biz portföyümüzde bulunan kredi, sigorta ve operasyonel kiralama ürünlerimiz ile size destek olalım.

PSA Finans’ın finansal çözümleri TEB Finansman A.Ş. tarafından sunulmaktadır. PSA Finans’ın Marka Kasko ürünü Aksigorta A.Ş. ile Groupama Sigorta A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. PSA Finans’ın Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü BNP Paribas Cardif Hayat Sigorta A.Ş. tarafından, Araç Değer Koruma Sigortası ürünü BNP Paribas Cardif Sigorta A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. PSA Finans’ın PAK ve CBK ürünü LeasePlan Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.ve ALD Automotive Turizm Ticaret A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.